O nas

Od początku ścieżki zawodowej wspieramy działy personale, zarządy firm, klientów indywidualnych dostarczając efektywnych rozwiązań i narzędzi w obszarze oceny i rozwoju potencjału pracowników.

Wykorzystujemy najskuteczniejsze i sprawdzone metody, narzędzia należące do światowych liderów w zakresie konsultingu, identyfikacji potencjału pracowników oraz rozwoju ich talentów. W ramach swojej specjalizacji stale rozwijamy swoje kompetencje biorąc aktywny udział w szkoleniach, spotkaniach branżowych, konferencjach tematycznych.

Jesteśmy zaangażowani w projekty, które mają pozytywny wpływ na biznes naszych klientów. Koncentrujemy się na tym, co daje jasność podejmowania właściwych decyzji personalnych.

Wyróżnia nas nieszablonowe podejście, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zwracamy szczególną uwagę na poznanie otoczenia biznesowego naszych klientów, starając się dopasować projekt do kultury organizacyjnej i potrzeb biznesu.

Naszym atutem jest zdolność dopasowania się do każdej sytuacji i organizacji, tak aby zapewnić najbardziej optymalne rozwiązania.

 

Zapraszamy do współpracy
Radosław Cieśla /  Joanna Krypel Cieśla

Współpracujemy z naszymi klientami oraz bierzemy udział w projektach z obszaru: 

Współpracujemy z korporacjami międzynarodowymi oraz dużymi firmami krajowymi po mniejsze firmy prywatne, a także klientami indywidualnymi.

Naszą pasją i miarą naszego sukcesu jest rozwój potencjału uczestników naszych projektów, satysfakcja klientów i stosowanie przez nas wysokiej jakości sprawdzonych rozwiązań.

Joanna Krypel Cieśla

Partner/Trener/Facylitator

tel. 501 752 520
mail: joanna@human-asset.pl

Od początku swojej ścieżki zawodowej jestem związana z HR. Doświadczenie biznesowe zdobywałam prowadząc projekty w obszarze: projektowania i realizacji procesów rozwojowych, przygotowania i prowadzenia programów AC/DC, oceny kompetencji, diagnozy i rozwoju potencjału kadry menedżerskiej i specjalistycznej, a także rozwijając zespoły projektowe w zakresie kompetencji miękkich.

Moją mocną stroną jest umiejętność identyfikowania potrzeb pracowników, projektowanie i realizowanie odpowiednich rozwiązań dbając o mierniki i strategie biznesu Klientów.

W Human Asset tworzę i wdrażam rozwiązania skoncentrowane na diagnozie i rozwoju indywidualnego potencjału, budowaniu i rozwoju  efektywnych zespołów. Pracuje z zespołami  jako trener i facylitator: rozpoczynając od analizy mocnych, słabych stron, wspierając zespoły na etapie ich budowy i rozwoju, prowadząc warsztaty oraz moderowane spotkania. Przy merytorycznym wsparciu współpracujących trenerów współtworzę programy szkoleniowo-rozwojowe w realizowanych projektach zamkniętych.

Ukończyłam psychologie stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, umiejętności coachingowe zdobywałam pod okiem Erickson College Vancouver, trenerskie-kończąc Szkołę Trenerów na Wszechnicy UJ. Jestem certyfikowany konsultantem, asesorem metody Assessment & Development Center (CAADC), konsultantem Insights Discovery. Ukończyłam szkolę facylitacji prowadzoną przez Pathways Polska&UJ.

 

Radosław Cieśla

Właściciel/ Konsultant

tel. 504 043 752
mail. radek@human-asset.pl

Pracuję dla liderów i menedżerów organizacji głównie w branży przemysłowej, motoryzacyjnej, lotniczej, handlowej oraz it.

Moja aktywność zawodowa obejmuje analizowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań poprawiających efektywność organizacji w obszarze diagnozy i rozwoju przywództwa/ zespołów, zaangażowania pracowników, zatrzymania talentów i pracowników o wysokim potencjale.

Opracowuję zintegrowane systemy planowania sukcesji/ zarządzania talentami w obszarze rekrutacji, oceny i doboru, on-boardingu, zarządzaniu wydajnością oraz rozwojem zawodowym pracowników.

Przeprowadziłem kilka tysięcy ocen kompetencji menedżerskich i sesji informacji zwrotnych w celu wspierania indywidualnego i organizacyjnego rozwoju. Pomagam menedżerom w rozwoju ich większej samoświadomości, która pozwala skuteczniej wykorzystywać ich mocne strony i pojawiające się szanse rozwojowe.

Ukończyłem socjologię na Uniwersytecie Rzeszowskim, a także posiadam dyplomy studiów podyplomowych na kierunkach zarządzania kompetencjami pracowników oraz zarządzania projektami PMI Akademii Leona Koźmińskiego. Jestem także absolwentem SWPS na kierunku ocena i rozwój pracowników. Posiadam certyfikat ukończenia profesjonalnej szkoły trenerów biznesu prowadzonej przez G.T. Mentor.

 

W CZYM MOŻEMY POMÓC

 • zarządzanie talentami / planowanie sukcesji

  W naszym podejściu do zt/ ps każdy projekt rozpoczynamy od rozpoznania i zrozumienia strategii a finalizujemy na wypracowaniu planów i działań rozwoju i zatrzymania talentów oraz menedżerów. Nie podejmujemy się diagnozy i selekcji uczestników bez określenia tego, co to są utalentowani pracownicy w Firmie.
  W trakcie działań ściśle współpracujemy z uczestnikami, aby rozpoznać ich kompetencje, odkryć potencjał, oraz wartości które napędzają ich do sukcesu.

 • diagnoza kompetencji / potencjału

  Oferujemy elastyczne podejście w zastosowaniu naszych narządzi diagnostycznych. Dzięki nim uzyskacie Państwo wiedzę na temat togo co odróżnia kandydatów/ pracowników. Wykorzystujemy różnorodne symulacje biznesowe, wywiady kompetencyjne, testy zdolności i testy psychometryczne.
  Wspieramy w podejmowaniu decyzji, kto będzie najefektywniej realizował krótkofalowe a kto długofalowe cele w firmie.
  Wykorzystanie różnorodnych metod oceny pozwala rozpoznać jaki jest potencjał oraz jakie są wartości, motywacja pracowników do rozwoju własnej efektywności.
  Wystawiamy trafne/ odpowiednie rekomendacje na temat tego jak rozwijać potencjał.
  Nasze wsparcie może dotyczyć całości procesu oceny lub wybranych etapów.

 • budowanie efektywnych zespołów

  Najskuteczniejsze zespoły osiągają efekty poprzez zaufanie, zaangażowanie oraz poczucie odpowiedzialności poszczególnych osób w realizacji celów. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w pracy z zespołami, które poprzez nasze działania poprawiają swoje efekty. Odkrywamy mocne strony zespołów, budujemy wzajemne zaufanie oraz angażujemy poszczególnych członków zespołu do większego zaangażowania i odpowiedzialności za wyniki prac zespołu. Rozpoznajemy potrzeby zespołów i opracowujemy rozwiązania poprawiające skuteczność poszczególnych członków zespołów.

 • indywidualne plany karier

  Dostarczymy Ci konkretnych, praktycznych wskazówek, które dostarczą Ci pewności siebie i pomożemy Ci realizować bardziej optymalną karierę zawodową.
  Realizując kilkadziesiąt projektów z zakresu oceny i rozwoju pracowników wiemy, jakie konkretne wskazówki oraz działania są Ci potrzebne, aby zapewnić satysfakcję z kariery.
  Zaproponujemy Ci - w porozumieniu z tobą - interaktywny program zarządzania własną karierą.
  Pracując z tobą jeden na jeden zapewnimy Ci pełne wsparcie, konkretne strategie, tak abyś osiągną swoje cele zawodowe i aspiracje

Filozofia naszych działań

 • Udzielanie wsparcia – zapewniamy pełne wsparcie przy poszukiwaniu rozwiązań dla twoich wyzwań oraz potencjalnych rodzajów ryzyka. Kiedy zrozumiemy jaka jest twoja strategia oraz jakie są twoje obawy, tworzymy alternatywne rozwiązania w celu zminimalizowania tych obaw i podjęcia właściwych decyzji.
 • Budowanie zaufania – poprzez spełnienie twoich oczekiwań w odniesieniu do zobowiązań, spodziewanych rezultatów, mówienie prawdy i działanie w zgodzie z tym, co mówimy.
 • Tworzenie wartości dodanej – dla nas „wartość” jest zawsze definiowana przez Klientów. Dodajemy wartość, pomagając identyfikować i rozwijać ludzi, których potrzebują do realizacji aktualnych celów biznesowych i zatrzymywać ich do celów długofalowych.

mieliśmy przyjemność współpracować z: